Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Türkiye’de lavanta yatırımı yapın

Türkiye’de lavanta yatırımı yapın

Anavatan Türkiye’de tarıma yatırım yapın. 10 yıldan beri tarıma yatırım yapmak isteyenlere destek vermekteyiz. Bakımı çok fazla olmayan lavantaya yatırım yaparak gelir elde edin.

İçinde bulunduğumuz süreçte tarımın önemi hergeçen gün artmaktadır. Türkiye’de holdingler, şirketler, iş insanları toprağa yatırım yapmaktadır. Firmamız A dan Z ye yatırım konusunda destek vermektedir.

Lavanta yetiştiriciliği hakkında bilmeniz gerekenler

Türkiye’de lavantaya yatırım yapın

Lavanta bahçelerini görmüşsünüzdür. Baş döndüren güzellikleri yanında kozmetik, tıp, temizlik ve aromaterapinin hammaddesidir. Fransa ve Bulgaristan’nın yanında artık ülkemizde de ciddi bir talep görmektedir. Kıraç topraklara ekilen lavanta yüksek getiri sağlamaktadır. Yatırım konusunda size tüm aşamalarda yardımcı olmaktayız.

Verdiğimiz hizmetleri aşağıda belirtmek isterim.

Toprak alımı

İlk önce yatırımcılara toprak alımında destek veriyoruz. Biz yatırımcılarımıza Türkiye’deki en ucuz toprakları öneriyoruz. Çünkü, Lavanta su istemez, gübre istemez ve 2 yıldan sonra bakım istemez. Bu nedenle biz Çanakkale, Bilecik ve Balıkesir’deki toprakları öneriyoruz. Türkiye’de lavanta yatırımı yapmak istiyorum diyorsanız bizi arayın.

Bu yıl lavanta ekimi yaptığımız tarla

Lavanta ekimi

Lavanta fidesini bizden alanlara ekim dikimi ücretsiz yapıyoruz. 30 dönüm ve üzerine lavanta ekimini ücretsiz yapıyoruz. Lavanta fidesini 4TL’den satmaktayız. 30 kişilik ekibimizle gelip, kısa sürede anahtar teslim lavanta ekimini yapmaktayız.

Lavanta ekimi öncesinde toprak hazırlığını da ücret karşılığı yapmaktayız. Bilgi almak için bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lavanta bahçesinin bakımı

Lavanta ekimi Kasım ile Mart ayları arasında yapılır. Bazı bölgelerde ilkbaharda yağan yağmurlar neticesinde ot çıkmaktadır. Bu otların temizlenmesi gerekir. Ücret karşılığında ot temizliği yapıyoruz. 3. yıldan sonra lavanta kökleri ota izin vermez.

Lavanta hasadı

Yurtdışında yaşayan yatırımcılarımız için lavanta hasadınız yapmaktayız. Temmuz sonu Ağustos başında lavanta çiçekleri solmaya başlarken hasat yapılır. Ekibimiz ile gelip hasadı sizin adınıza yapmaktayız.

Lavanta yağı çıkarılması

En son aşamada hasadı yapılan lavantaların distilasyon merkezinde yağının çıkarılması gerekir. Sizin adınıza yağ çıkarma işlemini yaparak yağı elde etmekteyiz.

Lavanta ekiminin yanında arıcılık da yapmaktayız. Lavanta bahçelerinin yanına kovan koyarak lavanta balı elde ediyoruz. Kovanlarınıza biz bakıyoruz.

Lavanta balı
lavanta balı

Lavanta balı ve arıcılık

Lavanta balı Türkiye’de ve Avrupa’da oldukça pahalı bir baldır. Lavanta bahçelerinin yanına kovan koyarak lavanta balı elde etmekteyiz.

Sizin adınıza arıcılık yapıyoruz. Sizin adınıza kovan alıp tüm bakımlarını biz yapmaktayız. Arıcılık ve kovan satışlarımız hakkında bizden bilgi alın.

Sitemiz üzerindeki whatsapp butonu sayesinde bizi arayabilirsiniz.

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?
Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.