Lavanta fidesi satılır, lavanta fidesi nereden alınır, lavanta fidesi fiyatları! Hepsi burada
05323816959
Alım Garantili Sözleşmeli Lavanta Yetiştiriciliği Yapacak Girişimciler Arıyoruz

Alım Garantili Sözleşmeli Lavanta Yetiştiriciliği Yapacak Girişimciler Arıyoruz

Lavanta yetiştiriciliği yapan firmamız alım garantili ekim yapmak isteyen girişimciler ile çalışacaktır. 50 dönüm ve üzeri ekim yapmak isteyen girişimciler ile sözleşme yapmaktayız. Arsa, tarlası olmayan girişimciler için çok uygun şartlarda tahsis yapılması için yardımcı olmaktayız.

Lavanta Kazandırır

Lavanta yetiştiriciliği son yıllarda ciddi artış göstermektedir. Konu hakkında sosyal medyada çok fazla bilgi kirliliği vardır. Tüm bu karmaşanın önüne geçebilmek için firmamız öncü rol oynayarak yatırımcıları doğru bilgilendirmektedir.

En guzel 40 Lavanta Tarlasi

Devlet Teşviklerinden Yararlandırıyoruz

Tıbbi Aromatik Bitkilerin 300 farklı türü içinde Lavanta’ya özel devlet teşvikleri var. İpard, KKDY, TKDK ve diğer teşviklerin sağlandığı Lavanta konusunda bizi arayın, detaylı bilgi verelim. Toprağınız, tarlanız olmasa bile milli emlak arazileri başta olmak üzere, orman vasfını kaybeden araziler ve şahıslardan uzun vadeli düşük ücretli kiralama konularında çalışma yapıyoruz.

50 dönüm ve üzeri ekim

Lavanta büyük arazilere ekildiğinde ciddi gelir sağlar. 5 dönüm, 10 dönüm gibi yerlere ekilen lavantanın geliri düşük olacaktır. Bu nedenle alt limitimiz 50 dönümdür.

Lavanta’nın getirisi nedir, amortisman süreleri nedir, yıllık ne kadar kazandırır, nerelere ekim yapıyoruz, ekim dikim maliyetleri nedir? Tüm bu sorular için

Lavanta Uzmanı Mustafa Karabacak’ı arayın. 05323816959

IMG 20220806 WA0020
Lavanta Uzmanı Mustafa Karabacak arayın
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.