Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Tüm Türkiye’de Lavanta Ekimi Yapılır

Tüm Türkiye’de Lavanta Ekimi Yapılır

Türkiye genelinde lavanta ekimi yapılır. Lavanta fidesi satın alan yatırımcı, girişimci ve çiftçileri düşündüren konulardan biri lavanta ekimidir. Deneyimi olmayan kişilerin lavanta ekiminde başarısız oldukları bir gerçektir. İyi bir ekip, yüksek fidenin tutmasını beraberinde getirecektir.

Lavanta ekimi yapılır

Tüm Türkiye çapında lavanta yetiştirmek isteyenlere ücret karşılığı yardımcı oluyoruz. Yüzlerce referansımız ile size destek vermekteyiz. Ekibimiz 40 kişiden oluşmakta ve başta Trakya, Marmara, Ege, İç Anadolu, Akdeniz bölgelerinde ekim yapmaktayız. Ücret karşılığı lavanta fidelerinizi ekiyoruz.

Fide alanlara ücretsiz ekim yapıyoruz

Fide satışını yapmakta olan firmamız bünyesinden fide alan müşterilerimize ücretsiz lavanta ekim desteği veriyoruz. Fideyi bizden almayanlara uygun ücretlerden dönüm başına ekim yapılır. Lavanta ekimi yapanlar var mı diye arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Lavanta ekimi yapanlar

Müşteriler bizi internette lavanta ekim dikim yapanlar var mı diyerek aramaktadır. Bize ulaşan müşterilere önce uygun koşullardan fide satışı yapmaktayız. Sonra toprak analizi yapıyoruz. Hava durumuna göre gün tarih veriyoruz. Verdiğimiz gün ve saatte ekibimiz ile ekim yapıyoruz.

Makine ile lavanta ekimi yapılır

Lavanta ektirmek isteyen müşterilere iki şekilde yardımcı oluyoruz. Bunlardan ilki makineli ekimdir. Dönüme 2bin lavanta fidesi ekilecek şekilde makineyi tarlanıza getirip ekim yapıyoruz.

El ile ekim yapıyoruz

Diğer alternatif ise elle ekimdir. Ekibimiz manuel elle ekerek tarlanızı hazırlamaktadır. Hem makineli hem de elle lavanta ekimi yapılır.

Lavanta ektirmek istiyorum

Lavanta ekimi için öncelikle bize ulaşmanız gerekir. Fide alanlardan ekim ücreti almıyoruz. Ancak fideyi başka yerden alanlara uygun fiyatlardan yardımcı olmaktayız. Dönüm başı ekim için fiyatlandırma yapmaktayız. Anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz ile gelip lavanta ektirmek istiyorum diyen müşterilere hizmet veriyoruz.

Lavanta ekimi için bizi arayın

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?