Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Toptan Lavanta Fidesi Fiyatları Kaç Lira? Lavanta Fiyatları Nereden Alınır? 2023

Toptan Lavanta Fidesi Fiyatları Kaç Lira? Lavanta Fiyatları Nereden Alınır? 2023

Toptan Lavanta Fidesi Fiyatları Sitemize sorulan sorulardan biridir. Bu yazıda satışını yaptığımız lavanta fidanlarının ücretlerini size bildirmek isteriz. Yüksek alımlar için bizi arayın.

Aşağıdaki tabloda fiyat listesini çıkardık. Tür, cins, kullanım amacı, birim fiyatı ve ekim başlıklarında tablolaştırdık. Promosyonlu satışlarda ekim firmamıza aittir. Ekimi kendisi yapmak isteyen müşterilerimize fideleri kargo ile ulaştırıyoruz.

Toptan Lavanta Fidesi Fiyatları 2023 ne kadar

Yetiştirdiğimiz lavantalar Bulgaristan menşeeli olup Tekirdağ Saray’da seramızda muhafaza etmekteyiz. Sipariş alındığında topraktan söküm yapmaktayız. Ekim dikim bize ait olduğunda lavanta fidanlarını biz beraberimizde getirmekteyiz. Ekimi müşterimiz yapacaksa kargo ile ulaştırıyoruz. Lavanta fidesi fiyatları hakkında detaylı bilgi için arayın. Sahibinden sitesindeki fiyatlarımıza da bakabilirsiniz.

Online lavanta fidesi almak için tıklayın

İnternette lavanta toptan fide fiyatları kaç lira 2023

Verdiğimiz fiyatların ne kadar olduğunu göstermek için sanal ortamda talep edilen ücretleri sizinle paylaşmak istiyorum. Sahibinden.com, trendyol, cimri, gittigidiyor ve diğer sitelerdeki lavanta fide ücretlerini paylaşmak istiyorum. Lavanta yetiştiriciliği nasıl yapılır yazısını okuyabilirsiniz.

Sahibinden.com sitesindeki lavanta fide fiyatları

sitede fiyatları aşağıda görebilirsiniz.

sahibinden.com sitesinde Toptan Lavanta Fidesi Fiyatları

Trendyol sitesinde lavanta fide ücretleri

Trendyol sitesinde lavanta fide ücretleri

Gittigidiyor sitesindeki lavanta fidesi ücretleri

Gittigidiyor sitesindeki lavanta fidesi ücretleri

Akakçe lavanta ücretleri

Akakçe lavanta fiyatları

Cimri sevtapolis angustifolia Toptan Lavanta Fidesi Fiyatları 2023

Sizin için en uygun fiyatları veriyoruz

Aşağıdaki tabloda detaylı şekilde izah ettiğimiz fidanları birim fiyatından bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için arayın.

Tür Cinsi Kullanım Amacı Birim Fiyat    
Lavanta Sevtapolis Angustifolia Yağlık 4TL    
Lavanta Sevtapolis Angustifolia Yağlık 4TL    
Lavanta Hemus Yağlık 4TL    
Lavanta Hemus Yağlık 4TL    
Lavanta Yubileyna Yağlık 4TL    
Lavanta Yubileyna Yağlık 4TL    
Lavanta İntermedia Görsellik 4TL    
Lavanta İntermedia Görsellik 4TL    
           

Lavanta Fidesi Nereden Alabilirim

İnternet ortamında toptan lavanta fidesi satın almak isteyenlerin sorduğu sorulardan biri de nereden alacakları ile ilgilidir. Üretilciler lavanta yetiştiriciliğinin ne kadar karlı olduğunu öğrenince nereden alabilirim diye sormaktadır. Bu konuda size yardımcı olabiliriz. Bizi aramanız yeterlidir. Önce hangi amaçla ekim yapacağınızı öğrenelim. Size ona göre lavanta fidesi verelim.

Lavanta fidesi nasıl temin edilir?

Nereden temin edebilirim diye sorduktan sonra nasıl temin edebilirim diye sorulmaktadır. Lavanta fidesi, lavanta yetiştiricilerinden alınır Serası olan, lavantayı çelikten yetiştirenlerden alınır. Bizi aramanız halinde size lavanta modellerimizden bahsedelim. Kısa sürede tarlanıza lavanta temin edelim.

Satılık Toptan Lavanta fidesi

Bizi arayan üreticilerin birçoğu satılık lavanta fidesi var mı sorusunu sormaktadır. Konya’dan, Ankara’dan Yozgattan ve diğer illerden bizi birçok lavanta yetiştiricisi aramaktadır. Satılık fide var mı, 5 dönüm yerim var, kaç tane ekmem lazım, sizde satılık lavanta fidesi var mı diye aramaktadır. Evet aradığınız fide bizde. Yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Sitemizin sol alt bölümünde whatsapp hattı var. Oradan bize yazabilirsiniz. En uygun lavanta fiyatlarından size yardımcı olalım.

Toplu Yağlık Lavanta fidesi fiyatları

Arayan müşteriler aslında bize hangi amaç ile ekim yapacaklarını söylemektedir. Ben yağlık lavanta ekeceğim ya da ben peyzaj için dikim yapmak istiyorum gibi. Bu tür yetiştiriciler bilinçli olanlardır. Araştırmış ve neden ekeceğini bilmektedir. Öğrenmek istedikleri aslında yağlık lavanta fidesi fiyatlarıdır. En uygun koşullarda yetiştiricilerimize yardımcı oluyoruz. Yağlık ya da peyzaj görünümü için lavanta fideleri sahibinden satılıktır.

Toptan Lavanta Fidesi Fiyatları
Yağlık Lavanta fidesi fiyatları

Toplu Lavanta fidesi fiyatları sahibinden

Üreticiler maliyet araştırması yaparken en ucuz, en uygun fiyatlardan alım yapmayı tercih eder. Bu nedenle, sahibinden lavanta ücretlerini merak eder. Çünkü sahibi satacağı için aracısı olmaz ve fiyatlar yükselmez. Bunun için tüm lavanta yetiştirmek istiyorum diyenler bizi tercih etmeli. Çünkü lavanta çeliklerini kendi seramızda özenle büyütüyoruz. Ekim zamanı gelince kendimiz ekiyoruz. Siz de bizi arayın lavanta fidesi fiyatlarını sahibinden alın.

Lavanta Kurusu Kilogram Fiyatı kaç lira

Firmamız sadece lavanta fidanı satışı yapmaz, aynı zamanda yaş ve kuru lavanta satışı da yapmaktadır. Her yıl kurutulmuş lavanta ücreti farklılık göstermektedir. Bu nedenle güncel fiyatları buradan veremiyoruz. Kuru ve yaş lavanta ücretlerini bizi aramanız halinde size bilgi veriyoruz. Ödemesini yapmanız halinde hemen kargo ile size teslim ediyoruz.

Lavanta kurusu fiyatları
Lavanta kurusu fiyatları

Toptan lavanta fidesi fiyatları kaç lira

Müşterilerimizden gelen yoğun sorulardan biri de toptan ücretler kaç TL şeklindedir. Değerli müşterilerimize parekende ya da toptan ücretlerden destek olmaktayız. Kendi seramızda yetiştirdiğimiz çelikleri 7 ay büyütüp ekime hazırlıyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimize garanti veriyoruz. Toptan satış fiyatı isteyen müşterilerimize gönül rahatlığı ile en uygun ücretlerden destek oluyoruz. Toptan lavanta fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

Toptan Lavanta Fidesi Satılır
Toptan Lavanta Fidesi Satılır

Hızlı kargo ile lavanta fidesi satın al

Bizi aradıktan sonra fiyatları size bildirdik ve almaya karar verdiniz. Seramızdan kaç adet istediyseniz sizin için söküm yapmaktayız. Bu şekilde kargoya hazır hale getiriyoruz. Ödemenizi yaptıktan sonra kargoya veriyoruz. İki iş gününde elinizde olmakta ve lavanta fideleriniz ekime hazır gele gelmiştir. Yapmanız gereken tek şey ekimi gerçekleştirmek. Lavanta fidenizi kargo ile satın aldıktan sonra nasıl ekeceğinizi size video ile bildiriyoruz. Bu şekilde kendiniz satın aldığınız lavantaları ekebilirsiniz.

Lavanta ekimi yapmak için bizi arayın.

 

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?