Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
İnternetten Lavanta Fidesi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

İnternetten Lavanta Fidesi Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Günümüzde neredeyse alış verişin tamamı internet üzerinden yapılır hale geldi. Bunlardan biri de internetten lavanta fidesi almaktır. Sanal ortamdan lavanta fideleri alınır mı, nelere dikkat edilmeli, üzülmemek için neler yapılır. Tüm bunları bu yazıda bulabilirsiniz.

Alış veriş siteleri artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Sahibinden, trendyol, n11 gibi bir çok site ürünleri kapımıza kadar getirmektedir. Lavanta fidanı satın almak istediğinizde sanal ortamda dikkatli olmanız gerekir. Bunları aşağıda bulabilirsiniz.

İnternetten lavanta fidesi alınır mı

Evet alınır. Bunda bir sorun yok. Ama satın alırken dikkatli olmanız gerekir. Aşağıda nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizinle paylaşmak istiyorum.

Lavanta fidesi tohumdan olmamalı

En çok dikkat edeceğiniz madde, fidenin tohumdan mı yoksa çelikten mi olduğudur. Tohumdan üretilen lavanta fideleri tavsiye edilmez. 4-5 yıldan sonra yağ vermez. Esans değerleri düşer. Bu nedenle çelikten üretilmiş mi, bunu bilmeniz gerekir. Lavanta fidesi nasıl olmalı yazısını okuyabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin Arayın

Vahit Gürer 0532 6717688

Sağlıklı ve güçlü olmalı

İnternetten lavanta fidesi satın almaya karar vermeden önce lavanta köklerinin bakımlı ve sağlam olması gerekir. Zayıf, güçsüz fidelerden verim almanız mümkün değildir. Bu nedenle satıcıdan örnek lavanta fidelerinin resimlerini isteyin. Aşağıda size sağlıklı ve güçlü fide resmini paylaşıyorum.

Ekim hakkında bilgi vermeli

Son olarak satıcıdan ekim konusunda danışmanlık isteyin. Birçok satıcı lavanta fidesini kargoya vererek, müşteri ile bağlantısını kesmektedir. Ekim, dikim, ot ile mücadele ve hasat konularında destek verip vermediğini öğrenin.

Birçok lavanta sevdalısı, istekli başladığı mücadelesinde tek başına kaldığı için vazgeçme noktasına gelmiştir. Bu şekilde birçok ekiciye lavanta danışmanlığı verdik. İnternetten lavanta fidesi almadan bizi arayın, size yardımcı olalım.

Lavanta bahçesi kurarak yatırım yapabilirsiniz.

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?
Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.