Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Tekirdağ’da Lavanta Fidesi Satanlar, Tekirdağ’da Lavanta Fiyatları

Tekirdağ’da Lavanta Fidesi Satanlar, Tekirdağ’da Lavanta Fiyatları

Tekirdağ lavanta fidesi satanlar, lavanta fiyatları Tekirdağ’da kaç lira sorusu çok fazla sorulmaktadır. Tekirdağ lavanta fidesi yetiştirmede bir kaç şehirden biridir. Bu nedenle alıcılar en uygun lavanta fide ücretlerini Tekirdağ’da araştırmaktadır:

Tekirdağ’da lavanta fidesi satanlar

Bize gelen soruların birçoğu siz nereden alıyorsunuz sorusudur. Lavanta fidelerini Bulgaristan’dan getirip yastıklama yapmaktayız: Getirdiğimiz fideler angustifolia sevtopolistir. İntermedia üretimini kendimiz yapmaktayız.

Tekirdağ’da lavanta fiyatları kaç lira

Bulgaristan’a yakın olması ve üretim merkezi olması nedeniyle ülkemizdeki tüm alıcılar ve satıcılar Tekirdağ’daki lavanta fide ücretlerini merak eder. Son euro hareketliliği nedeniyle fiyatlarda ciddi kur baskısı oldu. Bu da fide fiyatlarının artmasına neden oldu. Bu yüzden fide fiyatları kaç lira diye soranlar olursa bizi arayabilir.

Tekirdağ’da lavanta fidesi ekimi yapanlar

Bize sorulan bir diğer soru lavanta ektirmek istiyorum, ekim dikim yapanlar var mı sorusudur: 40 kişilik ekibimiz ile Tekirdağ ve diğer farklı şehirlerde ekim yapmaktayız. Bunun yanında ot ile mücadele yapmaktayız. Özellikle Mart ayından sonra Tekirdağ’da lavantalar için otla mücadele yapılması gerekir. Destek almak için bizi arayın.Destek verdiğimiz ilçeler başlıcaları Süleymanpaşa, Malkara, Saray, Muratlı ve diğer ilçelerdir.

Tekirdağ’da lavanta fidesi ekmek istiyorum diyenler bizi arayabilir.Küçük Rica: Paylaşır mısınız?
Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.