Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Yatırım İş Fikri: 5 Dönüm Lavanta Bahçesi Kurun, Para Kazanın

Yatırım İş Fikri: 5 Dönüm Lavanta Bahçesi Kurun, Para Kazanın

5 dönüm lavanta bahçesi kurarak yatırım yapabilirsiniz. Son yıllarda lavanta bahçe sayılarında ciddi bir artış gözlemlendi. Yatırım yapmak isteyenlere 5 dönüm lavanta bahçesi kurmalarını tavsiye ediyoruz.

ALIM GARANTİLİ LAVANTA BAHÇESİ KURULUMU YAPIN. TAKSİTLE ÖDEME ALIYORUZ

https://bitkisatisi.com.tr/blog-detay/Alim-Garantili-Lavanta-Bahcesi-Kurulumu-Yapiyoruz-Yarisini-simdi-ode-kalani-taksitle/72

Lavanta bahçesi kurun

Lavanta bahçesi kurarak yatırım yapabilirsiniz. Bunun için 5 dönümlük tarla işinizi görecektir. 5 dönüm araziye kaç adet lavanta fidesi dikebilirsiniz, kaç liraya mal olur. Bunlar ile ilgili size bilgi vermek isterim.

Öncelikle Türkiye’de nerelerde lavanta bahçesi var yazısını okuyabilirsiniz. Bu bahçelerden nasıl para kazanılıyor bunlara göz atabilirsiniz. Yüksek getiri ile para kazanabilirsiniz.

5 dönüm lavanta bahçesi kaç lira

Önce ne kadar maliyet çıkar, bunu hesap edelim. Kendinize ait tarlanız varsa, ücret ödemenize gerek yok. Ancak tarla size ait değilse, dönümü 15bin ile 25bin arasında yerleri tercih edebilirsiniz. Bu durumda lavanta bahçesinin maliyeti size 75binTL ile 125binTL arasında değişecektir.

Lavanta ekimi kaç lira

Lavanta bahçesi hazır olduktan sonra fide satın almanız gerekir. Fidesi 2TL den ekim dikim bize ait fiyat veriyoruz. 5 dönüm tarlaya 10bin fide dikilir. 10bin fidenin maliyeti 20bin TL dir. Bu fiyatların içinde ekim dikim ücreti almıyoruz.

Lavanta bahçesinden nasıl para kazanılır

İçine 5 kamelya koyup kahvaltı ve yemek verebilirsiniz. Ziyaret ettiğim lavanta bahçelerinde büyüleyici koku içinde unutulmaz kahvaltı için gelecekler olacaktır. Girişi 20TL den fotoğraf çekimi için yüzlerce gelen olacaktır. Tekirdağ/Saray’da olduğu gibi lavanta festivali düzenleyebilirsiniz.

Sizin için lavanta bahçesi kuruyoruz.

Türkiye’nin her yerine lavanta bahçesi kuruyoruz. Yüksek gelir elde etmek için lavanta bahçesi kuruyoruz.

Lavanta bahçesi bizden para kazanma sizden

Bizi arayarak bilgi alın. Küçük paralar ayırarak kuracağımız lavanta tarlasından yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?
2 thoughts on “Yatırım İş Fikri: 5 Dönüm Lavanta Bahçesi Kurun, Para Kazanın
  1. Neslihan varol

    Iyi gunler mukemel fikir fakat sermayem tarlam yok iyi firsat umut vadiyor imkanlariniz imkanlarimdan nasil faydalabilirse iyi ginler

    Aralık 21, 2021 Reply
  2. ali

    merhaba çok karlı diyorsunuz lakin 15 dönüm arazime 60 bin tl fide parası vereceğim geri dönüşümü baya uzun bunun neresi karlı

    Şubat 1, 2022 Reply
Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.