Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Toptan lavanta yağı satışlarımız başladı

Toptan lavanta yağı satışlarımız başladı

Toptan lavanta yağı satışlarımız başladı. Türkiye genelinde en büyük lavanta fidesi üretici olarak ekim, ot temizliği, hasat ve distilasyon hizmeti vermekteyiz.

Toptan lavanta yağı

Ülkemizde iki tür ekilmektedir. İntermedia ve Angustofilia. Her iki modelin de toptan yağ satışını yapmaktayız. Yağlık olarak bilinen model olan Angustifolia Lavanta ülkemizde yenidir. Getirisi daha yüksek olduğu için tercih edilmektedir. Bulgar lavantası olarak da bilinmektedir.

Toptan Lavanta Yağı Fiyatları Nedir

Lavanta toptan yağ ücretleri, türe, kaliteye göre değişiklik göstermektedir. Analiz raporundaki etken maddeler önemlidir. Bu nedenle toptan yağ fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

1 kg Lavanta Yağı fiyatı Ne Kadar

Ücret verebilmek için bilmemiz gereken bir kaç nokta var. Bunlardan bir kaçı, hangi tür, hangi amaçla kullanacaksınız önemlidir. Bunun yanında, hangi tür ve ne kadar alacaksınız. Tüm bu soruların yanıtlarını bilmemiz gerekmektedir. Elimizde yeterli miktarda İntermedia ve Angustofilia türü yağ bulunmaktadır.

Lavanta Yağı Satan Firmalar

Biz Türkiye’deki en büyük lavanta yağı üretici olarak öncelikle ihracata yönlendiriyoruz. Elimizde kalan lavanta yağını da iç piyasaya vermekteyiz. Lavanta yağı satan şirket sayısı çok fazla olmadığı için üreticiler iç piyasadaki ihtiyaçlarını bizden temin etmektedir. Türkiye’de toptan lavanta yağı satan firma arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi arayın.

toptan lavanta yagi

Toptan lavanta yağı alan firmalar

Referans olarak yağ verdiğimiz birçok firma vardır. Özellikle kozmetik firmaları, temizlik, sabun, kimya, parfüm, ilaç, böcek ilacı yapan şirketler bizden toptan lavanta yağı almaktadır. Bunun yanında bireysel olarak çalışan ev hanımları da bizimle çalışmaktadır. Pazar yerlerinde yaptıkları ürünleri satarak gelir elde ederler.

Lavanta fidesi üreticiliğinden, perakende ve toptan yağ satışına kadar hizmet vermekteyiz. Bunun yanında lavanta bahçeleri işletmeciliği yapmaktayız. 10ml lavanta yağının fiyatını kontrol edebilirsiniz. Lavanta balı üreticiliği de yapmaktayız. Ballı Kovan sitesine göz atarak siz de kovan sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Formu Doldurun Sizi Arayalım

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?
Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.