Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
İndirimli Fiyatlardan Lavanta Yetiştiriciliği

İndirimli Fiyatlardan Lavanta Yetiştiriciliği

İndirimli fiyatlardan lavanta yetiştiriciliği yapın. Son yıllarda revaçta olan lavanta ekimi, yüksek getirisi ile dikkat çekmektedir. Siz de lavanta yetiştirerek kıraç topraklarda yüksek getiri elde edebilirsiniz.

İndirimli Fiyatlardan Lavanta Yetiştiriciliği

Neden Lavanta yetiştiriciliği

Lavanta birçok bakımdan tercih edilmektedir. Su istemez, gübre istemez, azot nitrat istemez. 2 yıl sonrasında bakım da istemez. Sadece ilk 2 sene ot ile mücadele edilmesi yeterlidir. Sonra otu yener ve çıkmasına müsade etmez. Lavanta Yetiştiriciliği 10 Adımda Lavanta Nasıl Yetiştirilir? yazısını okuyabilirsiniz.

Kıraç topraklara ekim yapılır

Lavanta verimli sulak topraklar yerine, kıraç yani en ucuz topraklarda ekimi yapılır. Ülkemizde sulu tarımın yapıldığı yerlerde dekar ücretleri yüksekken, suyun olmadığı kıraç toprakların dekarı son derece uygundur. Lavanta ekerek bu topraklardan yüksek getiri elde edebilirsiniz.

İndirimli fiyatlardan lavanta; ekim dikim ücretsiz hizmet veriyoruz. 50 dönüm lavanta ekimi yapsam ne kazanırım yazısını okuyabilirsiniz.

İndirimli Fiyatlardan Lavanta Ekin

Türkiye’nin her yerinde lavanta ekim dikim işlerini yapıyoruz. 30 kişilik ekibimizle Türkiye’nin her yerinde ekim yapıyoruz. Ekim yaptığımız yerleri referanslar sayfasından inceleyebilirsiniz.

Arayın bilgi verelim

Detaylı bilgi almak için bizi arayın. Mustafa Karabacak +90532 3816959

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?