Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Konya’da Lavanta Fidesi Satan Yerler Var mı, Konya’da Lavanta Fidanı Kaç Lira?

Konya’da Lavanta Fidesi Satan Yerler Var mı, Konya’da Lavanta Fidanı Kaç Lira?

Konya’da lavanta fidesi satan yerler var mı diye bize soru sorulmaktadır. Son zamanlarda tüm Türkiye’de lavanta yetiştiriciliğinde ciddi bir artış var. Bu nedenle yatırımcılar lavanta ekerek gelir elde etme peşindedir. Bu yazıda Konyalı girişimcilerin sorusuna yanıt vereceğiz

Konya’da lavanta fidesi satanlar

Son bir kaç yıldır lavanta tarlalarının sayısında ciddi artış olan yerlerin başında Konya gelmektedir. Bir çok yatırımcı buğday yerine lavanta yetiştirmeye yönelmektedir. Lavanta ekmek isteyenlerin karar vermesi gereken noktalardan biri lavanta hakkında bilgi edinmektir. Lavanta hakkında bilmeniz gerekenler yazısını okuyabilirsiniz.

Konya’da lavanta fidesi yetiştiriciliği

Son yıllarda Tekirdağ, Burdur, Denizli, Isparta yanında Konya’da lavanta yetiştiriciliğinde ön plana çıkmaktadır. Fidan satanlar, Angustofilia ve intermedia türlerine ağırlık vermektedir. Lavanta fidesi almak istiyorum diyenler arayarak ulaşmaktadır. Sahibinden yazımıza bakabilirsiniz.

Lavanta ekimi yapılır

Lavanta fidesi Konya

Konya’dan bize birçok yatırımcı, girişimci ve tarla sahibi ulaşmaktadır. 10 dönüm yerim var, lavanta ekmek istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz demektedir. Tüm Türkiye’ye olduğu gibi Konya ve çevresine de hizmet vermekteyiz. Bulgaristan’dan getirdiğimiz çelikten elde ettiğimiz sağlıklı lavanta fidelerini bizden satın alabilirsiniz.

Konya’da lavanta fidesi satanları arıyorum

Tüm Türkiye’de lavanta ekimi yapıyoruz. Lavanta ekmek isteyenler bizi arayabilir.

Lavanta fidesi fiyatları yazısını okuyabilirsiniz


Konya lavanta Bahçesi giriş ücreti
Konya lavanta bahçesi NEREDE
Toptan lavanta fidesi Fiyatları
Konya Karatay Lavanta Bahçesi
Lavanta fidesi nereden alabilirim
Yağlık Lavanta fidesi fiyatları

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?