Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Toptan lavanta fidesi satılır. Alım garantisi veriyoruz.

Toptan lavanta fidesi satılır. Alım garantisi veriyoruz.

Alım garantili toptan lavanta fidesi satıyoruz. 2022-2023 Lavanta ekim dönemi başladı. Yatırımcılarımıza sözleşme karşılığında toptan lavanta fidesi satmaktayız. Bunun yanında ilk olarak Türkiye’de 30 kişilik ekibimiz ile ücret karşılığı ekim yapmaktayız.

Alım Garantili Toptan Lavanta Fidesi

Lavanta Türkiye olarak ülkemizde lavanta ekimine alım garantisi veren tek firmayız. Sözleşme yaparak yatırımcılarımıza ekim yapıyoruz. Toptan lavanta fidesini en uygun fiyatlardan yatırımcılarımıza sağlamaktayız. Lavanta ekeceğim ama kime satacağım diye düşünmeyin. Ektiğimiz ürünü biz alıyoruz. Daha fazla bilgi için arayın.

Lavantaya Devlet Teşvikleri Var

2023 yılında Lavanta Stratejik ürün olarak kabul edildi. Bu yüzden Ziraat Bankası, KOSGEB; TKDK, İPARD, KKYD ve diğer teşviklerden yararlanabilirsiniz. Lavanta yetiştiriciliği yaparken, deneyimli ekibimiz tüm aşamalarda size destek vermektedir. Arayın.

Toptan Lavanta Fidesi Alın

Yılda 4 milyon fide satan tek lavanta üreticisiyiz. En uygun fiyatlardan lavanta ekmek için geç kalmayın. Önümüzdeki ay fidemizi bitirip ekim sezonunu kapatmayı planlıyoruz. Siz de lavanta ekim dikim sezonunu kaçırmamak için bizi arayın. Toptan lavanta fiyatları kaç lira yazısını okuyabilirsiniz.

Toptan Lavanta Fidesi Dikimi Yapılır

Lavanta fidesi ekim dikim yapan tek şirketiz. Ekibimiz nerede olursanız olun, ekime hazırdır. Ekim yanında, ot temizliği, hasat, yağ çıkarma ve lavanta yağı satın alma konularında size destek vermektedir. Lavanta fidesi ekenler var mı, nerede bulurum diyorsanız bizi arayın. Alım garantili toptan lavanta fidelerinizi bizden alabilirsiniz. Devlet teşviklerinden yararlanabilir ve ekim işlerinizi bize yaptırabilirsiniz.

10 soruda Ziraat Bankası Lavanta Kredisi ve Lavanta Yetiştiriciliği yazısını okuyabilirsiniz.

Bilgi almak için Mustafa Karabacak +90 532 3816959

Alım garantili toptan lavanta fidesi satılır
toptan lavanta fidesi satılır
Küçük Rica: Paylaşır mısınız?
Bir cevap yazın

Your email address will not be published.