Lavanta yetiştiriciliği yüksek getiri sağlar. Sertifikalı toptan lavanta fidesi alın.
05326717688
Lavanta fidesi 3TL, Üstelik Ekim Ücretsiz

Lavanta fidesi 3TL, Üstelik Ekim Ücretsiz

Lavanta fidesi 3TL ekim dikim ücretsiz. Yeni düzenlediğimiz kampanya ile ekimi ücretsiz yapıyoruz. Şubat ayına kadar geçerli ekim dikim bizden 3 liraya lavanta fidesi satıyoruz. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

 

Lavanta fidesi 3TL


Şubat ayına kadar sürecek olan bu kampanya ile lavanta fidesi alanlara ücretsiz ekim yapıyoruz. Birçok yatırımcı, girişimciye verdiğimiz hizmete yenisini ekliyoruz. 3TL ye lavanta fidesi alanlara ekim dikimden ödeme almıyoruz. Detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

Lavanta fidesi! Tüm yönleriyle lavanta fideleri Resimli-GÜNCEL
Lavanta kökü bu şekilde sağlıklı olmalıdır. 

Ücretsiz lavanta ekimi yapıyoruz.


Türkiye’nin neresinde olursanız olun, lavanta ekiminden ücret almıyoruz. Lavanta fidesi satın alanlar, ekim için ücret ödemeyecek. Elle ya da makine ile ekimi biz yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için arayın. Lavanta ile ilgili genel bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Lavanta fide fiyatları 3 lira


Bulgaristan’dan getirdiğimiz garantili lavanta fidelerini sertifikalı satıyoruz. Önce toprak analizi yapıyoruz. Sonra kaç adet ekileceğine karar veriyoruz. Kaporayı aldıktan sonra size ekim için tarih veriyoruz. Belirlenen tarihte ekimi ücretsiz yapıyoruz. Lavanta fidesi alırken nelere dikkat etmelisiniz yazısını okuyabilirsiniz. 

Lavanta fidesi alıp ücretsiz ekim yaptırmak istiyorum


Türkiye’nin her yerine ekim dikim yapan tek ekibiz. Ekip olarak ekim dikim ekipmanlarımız ile gelip işinizi yapıyoruz. Bilgi almak için bizi arayın.

Arayın

05326717688 numaradan bilgi alabilirsiniz.

Küçük Rica: Paylaşır mısınız?